Özel
Koleksiyon
Bariz 500ml
Bariz Organik Kantaron Yağı
Bariz Sabun
1500 TL
Sepete Ekle
No:1
Bariz
Özel Koleksiyon
Bariz Sızma Zeytinyağı, Avrupa Birliği coğrafi tescili olan Memecik bahçelerinde yetişen organik zeytinlerin geleneksel yöntemlerle elde edildiği bir üründür. Bu özenli süreçte güneş altında olgunlaşan zeytinler, karakteristik aromalarını kazanır ve doğal lezzetleri ortaya çıkar. El ile özenle toplanan zeytinler, taptaze kalması için hızla işlenir ve soğuk sıkım yöntemiyle Bariz sızma zeytinyağı üretilir. Bu benzersiz zeytinyağı yemek pişirme, salatalar ve soslar için idealdir, zengin polifenol içeriği ise sağlık dolu bir lezzet sunar.
Bariz Zeytinyağ Sabun
Altın Standart,
Premium Kalite
Bariz Sızma Zeytinyağı, Avrupa Birliği coğrafi tescili olan Memecik bahçelerinde yetişen organik zeytinlerin geleneksel yöntemlerle elde edildiği bir üründür
Naturel Sızma
Zeytinyağı
Kusursuz zeytinyağı; kusursuz zeytinlerden, en doğru yöntemlerle hasat edilerek, soğuk sıkım tenkiği ile üretilir. AB Coğrafi İşareti korumalı Memecik zeytinini içeren, en az 400 fenol değerine ve ortalama binde 3 asitlik oranına ulaşan Bariz, Altın Standart'ın benersiz lezzetini sofranıza taşır.
Bariz Zeytinyağ Sabun
Bariz Zeytinyağ Sabun
Naturel
Bariz Organik Zeytinyağı Sabunu
Türkiye'nin en lezzetli zeytinyağı ile üretilmiş, eşsiz doğallıkta bir sabundur. Memecik zeytinlerinin soğuk sıkım yöntemi ile yağa dönüştürülmesi sonucu elde edilen Bariz Zeytinyağ Sabunu, köpüklü ve yumuşak yapısıyla cildinizi güzelleştirir, saçlarınıza besler, yaşlanma belirtilerini geciktirir.
Bariz Organik Kantaron Yağı
Taze toplanmış kantaron bitkileri ve Türkiye'nin en değerli zeytinyağını bir araya getiren Bariz Kantaton Yağı, daha hızlı yenilenen hücreler, daha sağlıklı bir bünye ve daha genç görünen bir cilt için idealdir. Sinirimi kolaylaştırır, ciltteki lekeleri giderir enfeksiyon hastalıklarına karşı direnci güçlendirir.
Bariz Zeytinyağ Sabun
Hikayemiz
40 Yıllık Deneyim
Doğanın sunduğu en saf hediye olan zeytin, bizim için sadece bir meyve değil, aynı zamanda bir yaşam biçimidir. Muba Gıda, organik zeytinlerin büyülü dünyasına adanmış bir aile şirketidir. Biz, zeytin ağaçlarımızı doğanın dengesine saygı göstererek, hiçbir kimyasal müdahalede bulunmadan büyütüyoruz.